Gamtosauga


   
Diegdami technologines ekoinovacijas įmonėje ir prisidėdami prie gamtos išteklių taupymo ir taršos mažinimo stengiamės prisidėti prie žaliosios energetikos ekosistemos plėtros Lietuvoje. Šiam tikslui naudojame nepriklausomo elektros tiekėjo žaliąją elektros energiją.


UAB „Žvyro karjerai” nuolat investuoja į įrangos bei gamybos procesų modernizavimą, diegiamos tik efektyvios ir draugiškos aplinkai technologijos. Tokiu būdu yra didinami naudojamų energijos šaltinių efektyvumas, gaminamų medžiagų kokybė bei užtikrinamas racionalus gamtinių išteklių panaudojimas, mažinamos gamybos sąnaudos.


UAB „Žvyro karjerai” pirmi tarp Lietuvos karjerų ir nerūdinių statybinių medžiagų gamintojų atliko gaminamų produktų gyvavimo ciklo vertinimą, jo pagrindu parengė Produkto poveikio aplinkai deklaraciją (pagal ISO 14025 ir EN 15804 standartus) ir paskelbė ją tarptautinėje duomenų bazėje Environdek.
Produkto poveikio aplinkai deklaracija (EPD, angl. Environmental Product Declaration) yra tarptautinei rinkai skirtas dokumentas, kuris vertina produktų gamybos poveikį aplinkai. EPD leidžia mums kontroliuoti gamybos procesų poveikį aplinkai ir optimizuoti energetinį efektyvumą. Be to, didžiuojamės, galėdami pasiūlyti klientams atsakingai rinktis produkciją, iš anksto susipažįstant su gamybos poveikiu aplinkai.


UAB „Žvyro karjerai“ gaminamų produktų gyvavimo ciklo vertinimas atliktas visoms mūsų gaminamų užpildų grupėms atskirai, priklausomai nuo gamybos vietos ir naudojamų įrengimų. Toks metodas leidžia tiksliai nustatyti kurie gamybos procesai sudaro didžiausią neigiamą poveikį aplinkai ir nukreipti savo pastangas į tikslingą produktų gamybos procesų gerinimą konkrečioje vietoje.


EPD deklaraciją (anglų kalba) rasite paspaudę ČIA.
Laukiame Jūsų klausimų, užsakymų