Padėka
Žvyro karjerai - žalia energija ir tausojama aplinka

 

 

 

 

 

UAB „Žvyro karjerai” įkurta 1998 m. rugsėjo 24 d.

Pagrindinė bendrovės veikla – smėlio ir žvyro karjerų eksploatavimas.

Įmonė eksploatuoja vieną didžiausių Lietuvoje Trakų (Serapiniškių) smėlio-žvyro telkinį, esantį Senuose Trakuose, Trakų r. bei Margio smėlio-žvyro telkinį, esantį Kapčiškių k., Trakų r.

Ištekliai Serapiniškių telkinyje eksploatuojami nuo 1970 m. Įmonė šioje teritorije veiklą vykdyti planuoja iki XXII a., bet ne mažiau 50 metų, todėl investuoja į naujas technologijas bei gamtos apsaugą.

Karjeruose iš vietinių naudingųjų išteklių yra gaminamas įvairių frakcijų smėlis, žvirgždas, žvirgždo atsijos bei žvirgždo skalda. Taip pat įmonė tiekia dolomito skaldą bei importuoja granito žaliavą ir iš jos Trakų karjere gamina įvairių frakcijų granito skaldą.

UAB „Žvyro karjerai“ gaminami produktai naudojami kelių ir geležinkelių tiesimui, asfaltbetonio, betono bei gelžbetonio gamybai, įvairiems statybos darbams bei aplinkos tvarkymui.

Pirkėjų patogumui įmonė teikia produkcijos pristatymo paslaugas autotransportu, o iš Trakų karjero ir geležinkelio transportu. Trakų karjere yra geležinkelio atšaka.

UAB „Žvyro karjerai" vienas iš prioritetinių tikslų yra gaminti ir tiekti klientams aukštos kokybės, jų poreikius atitinkančius produktus. Užpildų gamyba yra sertifikuota pagal LST EN 12620; LST EN 13043; LST EN 13242; LST EN 13450 2+ sistemą. Trakų karjere gaminamas smėlio ir žvirgždo mišinys fr. 0/4 yra pelnęs titulą "Geriausias metų gaminys". Įmonė pastoviai investuoja į įrangos bei gamybos proceso modernizavimą, tuo gerindama gaminamų medžiagų kokybę bei gamtinių išteklių panaudojimą.

Profesionalaus kolektyvo, aukštos kokybės produktų bei atsakingų santykių su pirkėjais ir tiekėjais dėka, UAB „Žvyro karjerai“ užima tvirtą poziciją tarp Lietuvos nerūdinių statybinių medžiagų gamintojų.

UAB „Žvyro karjerai“ yra Lietuvos karjerų asociacijos narė.Laukiame Jūsų klausimų, užsakymų