Eiti į http://lietuvoskarjerai.lt/

UAB „Žvyro karjerai“ yra Lietuvos karjerų asociacijos narė.UAB „Žvyro karjerai” įkurta 1998 m. rugsėjo 24 d. Pagrindinė bendrovės veikla – smėlio ir žvyro karjerų eksploatavimas.

Įmonė eksploatuoja vieną didžiausių Lietuvoje Trakų (Serapiniškių) smėlio-žvyro telkinį, esantį Senuose Trakuose, Trakų r. bei Margio smėlio-žvyro telkinį, esantį Kapčiškių k., Trakų r.

Ištekliai Serapiniškių telkinyje eksploatuojami nuo 1970 m. Įmonė šioje teritorije veiklą vykdyti planuoja iki XXII a., bet ne mažiau 50 metų, todėl investuoja į naujas technologijas bei gamtos apsaugą.

Karjeruose iš vietinių naudingųjų išteklių yra gaminamas įvairių frakcijų smėlis, žvirgždas, žvirgždo atsijos bei žvirgždo skalda. Taip pat įmonė tiekia dolomito skaldą bei importuoja granito žaliavą ir iš jos Trakų karjere gamina įvairių frakcijų granito skaldą.

UAB „Žvyro karjerai“ gaminami produktai naudojami kelių ir geležinkelių tiesimui, asfaltbetonio, betono bei gelžbetonio gamybai, įvairiems statybos darbams bei aplinkos tvarkymui.

Pirkėjų patogumui įmonė teikia produkcijos pristatymo paslaugas autotransportu, o iš Trakų karjero ir geležinkelio transportu. Trakų karjere yra geležinkelio atšaka.
UAB „Žvyro karjerai" vienas iš prioritetinių tikslų yra gaminti ir tiekti klientams aukštos kokybės, jų poreikius atitinkančius produktus. Užpildų gamyba yra sertifikuota pagal LST EN 12620; LST EN 13043; LST EN 13242; LST EN 13450 2+ sistemą. Trakų karjere gaminamas smėlio ir žvirgždo mišinys fr. 0/4 yra pelnęs titulą "Geriausias metų gaminys". Įmonė pastoviai investuoja į įrangos bei gamybos proceso modernizavimą, tuo gerindama gaminamų medžiagų kokybę bei gamtinių išteklių panaudojimą.

Profesionalaus kolektyvo, aukštos kokybės produktų bei atsakingų santykių su pirkėjais ir tiekėjais dėka, UAB „Žvyro karjerai“ užima tvirtą poziciją tarp Lietuvos nerūdinių statybinių medžiagų gamintojų.

UAB „Žvyro karjerai” nuolat investuoja į įrangos bei gamybos procesų modernizavimą, diegiamos tik efektyvios ir draugiškos aplinkai technologijos. Tokiu būdu yra didinami naudojamų energijos šaltinių efektyvumas, gaminamų medžiagų kokybė bei užtikrinamas racionalus gamtinių išteklių panaudojimas, mažinamos gamybos sąnaudos.

UAB „Žvyro karjerai” pirmi tarp Lietuvos karjerų ir nerūdinių statybinių medžiagų gamintojų atliko gaminamų produktų gyvavimo ciklo vertinimą, jo pagrindu parengė Produkto poveikio aplinkai deklaraciją (pagal ISO 14025 ir EN 15804 standartus) ir paskelbė ją tarptautinėje duomenų bazėje Environdek.

Produkto poveikio aplinkai deklaracija (EPD, angl. Environmental Product Declaration) yra tarptautinei rinkai skirtas dokumentas, kuris vertina produktų gamybos poveikį aplinkai. EPD leidžia mums kontroliuoti gamybos procesų poveikį aplinkai ir optimizuoti energetinį efektyvumą. Be to, didžiuojamės, galėdami pasiūlyti klientams atsakingai rinktis produkciją, iš anksto susipažįstant su gamybos poveikiu aplinkai.Laukiame Jūsų klausimų, užsakymų